top of page

Noen å spille med

Har din faste partner flyttet utenlands, er ute med skade, eller ønsker du bare noen flere å spille med, ta kontakt på post@etk.no, så legger vi ut kontaktinformasjon og beskrivelse av nivå her.

Nybegynnere:

Wilhelm Wie -  wie.wilhelm@gmail.com,
tlf. 901 77 509. Født 1994. Mye opptatt,
men kan spille når som helst fra 9-21.
Jeg har mest sannsynlig med hund.

Atul Rampal - atulrampalas@gmail.com
tlf. 482 22 368. Født 1976. 

 

Nybegynner +:

Mellomnivå:

Tor-Inge Harbo – tiharbo@hotmail.com  

tlf 452 40 880 – født 1977
Raluca Rohatin – raluca_rohatin@yahoo.com – tlf. 900 72459 – født 1985
Kan spille på ettermiddag/kveld og i helger. 

Camilla Aukrust – camillaauk@hotmail.com  

tlf 465 00 553 – født 1977
Kan spille dag og kveld.

Henning Kongstein – henningkongstein@gmail.com – 482 88 382 – født 1981. Kan spille på ettermiddag/kveld og helger.

Anders Ekeland – anders.ekeland@online.no – 95 17 54 67 – født 1955. Kan spille på morgenen før jobb, på dagtid mandag og fredag, i tillegg til ettermiddager og helger.

Mellomnivå:

Nicolai Wahl - niconicowahlwahl@gmail.com

951 16 387 - født 1974 (mellomnivå/viderekommen)

Christopher Rodriguez – christopher@evolys.no – 411 88 986 – født 1973. Spiller gjerne tidlig morgen, 7-9 alle dager. Kan også vurdere andre tider. 

Bjørn Guldbrandsen – bguldbr@online.no – 977 49 051 – født 1956. Kan spille på ettermiddagstid og i helger.

Terje Moan – terje.moan@gmail.com – 481 02878 – født 1966
Kan spille på kveld og helger.

Jan Eyvin Wang – Jan.Eyvin.Wang@wilhelmsen.com – tlf. 90020200 – født 1956. Kan spille på ettermiddagen/kveldene og lørdag og søndag.

Marianne Hjermstad – rf9d@online.no – 416 58 356 – født 1962
Kan spille formiddag av og til, ellers kl. 7-9.

Geir Orlando Hagen – geirohagen@hotmail.no – 948 92 747 – født 1984

Viderekommen: 

Martin Kjendlie – mkjendlie@gmail.com – tlf. 948 15 907 – født 1983.

Bjørn Kvaale – bkvaale@gmail.com – tlf. 479 46 608 – født 1991.Kan spille på ettermiddag/ kveldstid og i helger.

Nicolas Tourrenc – ntourrenc@gmail.com – Tlf. 950 52 502 – født 1973.

Camilla Wold Kox - camilla.kox@gmail.com - tlf 40349435 - født 1985

bottom of page